o nas

Założona w 2004 roku przez Richarda i Michaela Wolf, firma Wolf Bavaria opracowuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne suche rozwiązania systemowe do surowych sufitów wykonanych z betonu lub drewna w całej Europie, Azji i USA. 

Dzięki naszym produktom możemy zaoferować projektantom i sprzedawcom z branży domów prefabrykowanych praktyczne, przystępne cenowo i przemyślane rozwiązania w obszarze izolacji od dźwięków uderzeniowych i powietrznych oraz w obszarze ogrzewania podłogowego.

 

Doskonale skoordynowane, modułowe systemy wysokiej jakości składają się z wielokrotnie nagradzanych paneli suchego jastrychu – Phonestar (do izolacji od dźwięków) a także energooszczędnego, łatwo regulowanego ogrzewania podłogowego – PowerFloor.

 

Systemy Wolf są instalowane całkowicie na sucho i dzięki swojej modułowości umożliwiają montaż na wysokości od 9 do 54 mm. 

 

Ciesz się optymalną izolacją akustyczną (PhoneStar) i natychmiastowym ciepłem (PowerFloor) w Twojej nieruchomości dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom systemowym. 

 

Ekologiczny i zrównoważony

W zakresie zrównoważonej produkcji przywiązujemy dużą wagę do wykorzystywania w naszych produktach ekologicznych materiałów budowlanych.

Nasz dźwiękochłonny suchy jastrych PhoneStar składa się z przyjaznych dla środowiska materiałów podstawowych: Tektury falistej i piasku kwarcowego

Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w nowych jak i starych budynkach. 

zespół

steffen

Prezes Zarządu

aleksandra

Administracja

michał

Logistyka

Innowacyjna kuźnia produktów

Naszym celem jest konsekwentna optymalizacja istniejących systemów oraz rozwój  kolejnych produktów.

Uważamy, że naszym obowiązkiem jest przyczynianie się do ochrony przyrody i środowiska. Na tym tle rozwijamy nasze suche rozwiązania systemowe..